József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

„Millió lépés az iskoládért”

A 2024-es Millió lépés az iskoládért Tavaszi fordulójának végeztével ismét 100 szerencsés iskola juthatott 1-1 millió forinthoz, melyet sportszervásárlásra tudnak majd fordítani.

Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa lehetett: minél többször teljesítette az Országos Kékkör távját az adott iskola, annál többször „kerülhetett a kalapba”, így növelhette az esélyeit a közjegyző által hitelesített sorsoláson.

Iskolánk, a József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola a szülők, pedagógusok, tanulók, ismerősök, rokonok, barátok bevonásával 22,81-szer teljesítette az Országos Kékkör távját, így bekerült a sorsolásba, ahol a szerencse kedvezett nekünk: ezzel elnyerve az Aktív Magyarországért Államtitkárság 1.000.000,- Ft -os díját, melyet sportszer vásárlására fordítunk. Hálásan köszönjük mindenkinek az iskolánkért tett lépéseket.