József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Iskolai helyesíró verseny

  1. Oláh Olívia 4.c (Felkészítő: )
  2. Vass Zselyke 4.b (Felkészítő:)
  3. Nádas Zsófia 4.c (Felkészítő: )
  4. Balog Nadin 4.c (Felkészítő: )
  5. Litauszki Sára 4.b (Felkészítő:)
  6. Yalcin Lili Asya 4.c (Felkészítő: )

 

Iskolai versmondó verseny eredménye

2. évfolyam

1. Izmán Réka 2.a
2. Tóth Flóra 2. b
3. Ebergényi Emili 2.a és Szőllősi Bence 2.a

3. évfolyam

1. Nagy Orsolya Róza 3.a
2. Kirsch Léna 3.a
3. Bodnár József Dominik 3.a

 

Iskolai matematikaverseny:

I. Yalcin Lili 3.c
II. Nádas Zsófi 3.c
III. Vágó István Márton 3.c
IV. Vass Zselyke 3.b

Iskolai versmondó verseny (2023. március 30.)

2. évfolyam

1. Fekete Norbert – 2.c
2. Bodnár Dominik – 2.a
3. Vass Boróka – 2.c
4. Nagy Orsolya – 2.a
5. Medvegy Réka – 2.a
6. Rahner Áron – 2.b
    Vörös Szofi  – 2.c

3. évfolyam

1. Roszpupa Orsolya – 3.c
2. Borbély Kornél – 3.b
3. Oláh Olívia – 3.c
4. Török Marcell – 3.a
5. Nagy Fruzsina – 3.c
6. Andrikó Emma – 3.c

 

Német vers és prózamondó verseny

Házi és egyben kerületi verseny

1. 2. oszt. vers

1. Nagy Orsolya Róza 2.a 

2. Kirsch Léna 2.a

3. Miksi Lilla 2.c

3. 4. osztály: vers

1. Oláh Olívia 3.c

2. Nádas Zsófia 3.c, Roszpopa Orsolya 3.c

3. Andrási Áron 3.a

3. 4. osztály: próza

1. Andrikó Emma 3.c

2. Nagy Fruzsina 3.c

3. Yalcin Lili Asya 3.c

 

Budapesti verseny

1. 2. oszt. vers

2. helyezett: Nagy Orsolya Róza 2.a
felk.: Vágóné Kovács Márta

3.4. oszt. vers

1. helyezett: Oláh Olívia 3.c
felk.: Kisné Gopcsa Ágnes

 

A két 1. helyezett képviseli nemcsak iskolánkat, kerületünket, hanem immár Budapestet is a májusi országos versenyen! 

Gratulálunk a diákoknak, felkészítő tanároknak, szülőknek a csodálatos eredményhez!

 

Iskolai népdaléneklési verseny  2023.

Arany minősítést kaptak:

Éneklő fiúk 3.a

Török Marcell
Andrási Áron
Gábor István

Cserfes lányok 3.b

Vass Zselyke
Kiss Jázmin
Litauszki Sára
Lakatos Laura
Pataki-Takács Lívia

Vidám mulatozók 3.b

Zsira Zsombor
Gergő Dániel
Nagy Nimród
Borbély Kornél
Dusek Kiraű

Perzselő feleselők 4.b

Szikora András
Gergő Alíz Helka
Csürke Vivien
Székely Sándor
Balogh János Nikolász

Dalos kis pacsirták 4.c

Titi Leila Kiara
Pethő Boglárka
Sági Melinda

Ezüst minősítést kaptak:

Szakajtó leányok 3.b
Jégmadarak 3.c
Boroshordók 4.b
Bácskai leányok 4.b
Énekes boszorkányok 4.c

Bronz minősítést kaptak:

Fekete macskák 3.c
Hangjegyek 3.c
Mulatozó barátok 4.b

 

Iskolai helyesíró verseny 4. évfolyam

1. Kővári Léna 4.b
2. Kovál- Turóczi Róza 4.b
3. Pontyos Viktor 4.b
4. Osztrovka Csenge 4.b
5. Nasi Edit 4.c
6. Gergő Alíz Helka 4.c

 

Iskolai Montágh Imre  szépolvasó verseny alsó tagozat

  1. Kővári Léna 4.b
  2. Nasi Edit 4.c
  3. Osztrovka Csenge 4.b

Iskolai rajzverseny alsó tagozat

1-2. évf.

  1. Páros Izabella Teréz 1.b
  2. Vass Boróka 2.c
  3. Tóth Flóra 1.b

3-4. évf.

  1. Nádas Zsófia 3.c
  2. Roszpopa Orsolya 3.c
  3. Osztrovka Csenge 4.b