József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Hívogat az iskola

Szeptember 30-án óvodásoktól volt hangos iskolánk: Családi napot tartottunk az intézményünkben folyó oktatás és nevelés iránt érdeklődő szülők és gyermekeik számára.

A program során vendégeink megismerkedhettek és kötetlenül beszélgethettek iskolánk pedagógusaival, ezalatt az apróságok mozgásos és kézműves foglalkozáson vehettek részt. A délelőttöt zenés tornával kezdtük, majd mindenki elkészíthette saját mackó figuráját. Az udvaron körjátékot is játszottunk, azt követően sorversennyel folytatódott az esemény, melyben nemcsak a kicsik, de a nagyok is örömüket lelhették!

Bízom benne, hogy valamennyi résztvevő jól érezte magát nálunk, s hamarosan ismét találkozunk iskolakóstolgató foglalkozásainkon is!

Varga Ildikó (tanító)

A rendezvényhez tartozó képanyag linkje: https://photos.app.goo.gl/zDeKFiECAS52USq5A