József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Vakáció!

Június 23-án ünnepélyesen bezártuk a tanévet.
Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével Oláh Gábor, az EKIF tanügyi igazgatója,főtisztelendő Czap Zsolt atya,iskolánk lelki vezetője,Bárkányi Judit, a Fővárosi Német Nemzetiségi Önkormányzat elnöke,Örkényi Fanni, a Német Nemzetiségi Önkormányzat Pesterzsébet elnöke és Sztankovics Aliz,az SZMK elnöke.
Az Ecsedi-Nagy Andrea tanító által összeállított és betanított fergeteges műsor után,melyet iskolánk 3.b és 7.b osztályos tanulói adtak elő, 73 kitűnő tanulmányi eredményű tanuló vehette át könyvjutalmát. Az igazi meglepetés ez után következett: iskolánk 7.c osztálya és egyéniben Tótik Tamás 7.c osztályos tanuló a 2022.évi OKM mérésben nyújtott kimagasló eredményéért Serédi Jusztinián-díjban részesült.A Serédi-díjat minden évben az az osztály és diák kapja, aki az OKÉV-mérésen az egyházmegye iskolái és diákjai közül a legjobb eredményt éri el az adott mérési felületen.
Mindkét díjazott a nyelvi mérésen ért el kimagasló eredményt. Gratulálunk neki!
A nyári szünetre mindenkinek jó pihenést kívánunk!