• Iskolánkról

    Iskolánkról

    Szeretettel üdvözöljük Önt a József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján! Kérjük ismerkedjen meg Velünk, múltunkkal, jelenünkkel, és jövőbeli céljainkkal.


    Bővebben...
  • Német nemzetiségi oktatás

    Német nemzetiségi oktatás

    Intézményünkben 2007-ben vezettük be a német nemzetiségi oktatást.A nyelv a kultúra fontos része, mely az elődök kultúráját is magában foglalja, s egyben a nemzetiség értékes örökségét jelenti.

    Bővebben...
  • Ének-Zene tagozat

    Ének-Zene tagozat

    Az iskola az általános képzés mellett fő feladatának tekinti a művészeti nevelést, oktatást. Ma a zenét, művészetet nem igazán pártoló világban különösen fontos szerepet tulajdonítunk a kórus közösségnevelő hatásának, zenét szerető és művelő ifjúság nevelésének.
    Bővebben...
  • 1
  • 2
  • 3

Gratulálunk!

júl. 01 2020

 A 2020/2021 tanévben sok kitűnő és jeles eredménynek örülhettünk. 

Kitűnő eredményt elért tanulóink:

Gergő Alíz Helka (1.b) Kovál-Turóczi Róza (1.b) Kővári Léna (1.b)
Osztrovka Csenge (1.b) Szalai Bánk Huba (1.b) Lehoczki Lora Emma (1.c)
Molnár Maja Izabella (1.c) Nasi Edit (1.c)  Schumi Marcell (1.c)
Simonyi Tímea Milla (1.c) Varga Báint István (1.c) Bencs Dorina (2.a)
Borka Bálint (2.a) Cseh Johanna Petra (2.a) Hegedűs Alíz (2.a)
Kenyó Zétény (2.a) Kiss Norbert Nimród (2.a) Kónya Soma Dániel (2.a)
Kósa Tímea (2.a) Papp Anna Viktória (2.a) Szikszai Boróka (2.a)
Bakó Tímea Rita (2.b) Bárkányi Hanga (2.b) Gergely Csilla Szabina (2.b)
Horváth Regina (2.b) Lakatos Kinga (2.b) László Zénó (2.b)
Németh Luca Judit (2.b) Szolnoki Kinga (2.b) Szomolányi Patrik (2.b)
Gubrán Emese Atina (2.c) Gulyás Zalán (2.c) Kapocsy Marcell (2.c)
Németh Róza Ludovika (2.c) Papp Rozina Lilla (2.c) Szöllősi László (2.c)
Tótik András (2.c) Baranyi Attila (3.b) Jung Zalán (3.b)
Kaltenecker Lívia (3.b) Ladányi Judit (3.b) Ölvedy Kitti Hanna (3.b)
Temesvári Zita (3.b) Tokody Csenge (3.b) Ángyán Tamás (3.c)
Bachmann Dóra (3.c) Hucker Miklós (3.c) Ivák-Tokody Jzmin (3.c)
Bartalos Hanna (4.a) Dencsik Petra (4.a) Fejes Áron (4.a)
Kiss István (4.a) Galambos Lili (4.b) Kelemen Dóra
Kovács Barnabás Attila (4.b) László Szabolcs (4.b) Molnár-Messner Marcell (4.b)
Szalai Botond István (4.b) Bula Noémi (4.c) Gulyás Réka (4.c)
Kass Tamás Dániel (4.c) Koller Balázs (4.c) Molnár Laura (4.c)
Molnár Levente (4.c) Szeili Nóra Emma (4.c) Tótik Tamás (4.c)
Ambrus Dorka (5.c) Ökrös Panna Laura (5.c) Buzás Liliána (6.b)
Cseh Antónia Eszter (6.b) Kmeczó Csaba (6.b) Szalai Luca Laura (6.b)
Urbán Anna Júlia (6.b) Kovács Júlia (6.c) Elek Tamás (7.a)
Sass Gréta (7.a) Turós Gréta Cintia (7.a) Abonyi Alexandra (7.b)
Farkas Ramón Alexander (7.c) Major Dóra Adél (7.c) Ötvös Borisz (7.c)
Hodvogner Emília (8.b) Varga-Szendi Zsanna (8.b) Bagdi Doroti Alina (8.c)
Kocsis Áron Márk (8.c) Szabó Roland (8.c)  

Hodvogner Emília, Varga-Szendi Zsanna, Bagdi Doroti Alina, Kocsis Áron Márk és Szabó Roland nyolcadikos tanulóink nyolc éven át kitűnő eredményt értek el!

 

Jeles eredményt elért tanulóink:

Végső Botond (1.b) Szebeni Lara Gréta (1.c) Tapsonyi Samu Ábel (1.c)
Veréb Kevin Attila (1.c) Hisstek Szabolcs Hunor (2.a) Kósa Loretta Zita (2.b)
Bernáth Péter (2.c) Ferencz Attila (2.c) Kiss András (2.c)
Kovács Levente (2.c) Kovács Patrik László (2.c) Lehoczki Henrik Zoltán (2.c)
Nyári Eszter (2.c) Becskei Álmos (3.b) Csajkovics Ferenc (3.b)
Halász Gréta (3.b) Mészáros Adrián (3.b) Rumpik Zsuzsánna (3.b)
Nasi Frederik László (3.c) Ötvös Gábor (3.c) Szabari Menyhért (3.c)
Baráth Roland (4.a) Dencsák Réka (4.a) Holub Kinga (4.a)
Rajnai Kristóf (4.a) Szabó Vince (4.a) Varsányi Roland (4.a)
Rózsa-Vass Diána (4.b) Rózsa-Vass Virág (4.b) Rövid Dominik Krisztián (4.b) 
Szabó Balázs (4.b) Tóth Fruzsina (4.b) Csizmadia Bori (4.b)
Gy. Nagy Tamás (4.b) Lajkó Sándor (4.b) Zrupkó Noémi (4.b)
Králik Alíz (5.b) Balog Dániel (6.b) Nagy Noémi (6.b)
Turós Barbara Tímea (7.a) Kovács-Sebestyén Lili (7.c) Weber Alexandra (8.a)
Kelemen Lilla (8.b) Kovács Zsuzsanna (8.b)  

 

GRATULÁLUNK TANULÓINKNAK!

OSense O-Sense