• Iskolánkról

  Iskolánkról

  Szeretettel üdvözöljük Önt a József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján! Kérjük ismerkedjen meg Velünk, múltunkkal, jelenünkkel, és jövőbeli céljainkkal.


  Bővebben...
 • Német nemzetiségi oktatás

  Német nemzetiségi oktatás

  Intézményünkben 2007-ben vezettük be a német nemzetiségi oktatást.A nyelv a kultúra fontos része, mely az elődök kultúráját is magában foglalja, s egyben a nemzetiség értékes örökségét jelenti.

  Bővebben...
 • Ének-Zene tagozat

  Ének-Zene tagozat

  Az iskola az általános képzés mellett fő feladatának tekinti a művészeti nevelést, oktatást. Ma a zenét, művészetet nem igazán pártoló világban különösen fontos szerepet tulajdonítunk a kórus közösségnevelő hatásának, zenét szerető és művelő ifjúság nevelésének.
  Bővebben...
 • 1
 • 2
 • 3

József Attila Emlékhelyen jártunk

febr. 13 2020

 

  

2020. február 12-én a Gát utcai József Attila Emlékhelyen járt a 8.c osztály. Az interaktív múzeumpedagógiai foglalkozáson sokféle játék várt ránk, s írott források, fényképek tanulmányozásán  keresztül közelebb kerülhettünk iskolánk névadójának művészetéhez.

     

Ezután a nagy költő gyermekkorának ferencvárosi helyszíneit ismerhettük meg egy irodalmi sétán.

OSense O-Sense